Tábor 2016 – VLČATA

V příloze naleznete informace na tábor 2016 pro VLČATA a zdravotnická potvrzení.

Příloha 1 – Posudek o zdravotnické způsobilosti (nemusíte nechávat lékařem vyplňovat znovu, pokud ho již Vaše dítě má, ale pohlídejte si prosím, zda se formuláře shodují, dle nového zákona musí posudek vypadat, tak jako v příloze pokud Váš posudek vypadá jinak, nechte ho potvrdit znovu)

Příloha 2 – Prohlášení o bezinfekčnosti – Musí být s datem nástupu Vašeho dítěte na tábor. POZOR! v příloze jsou dvě data pohlídejte si prosím, zda odevzdáváte správné datum (tj. 2.7.2016 pro celý tábor a 9. 7. 2016 pro poloviční variantu.)

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat. Popřípadě se zeptat na kterékoli schůzce.

Patrik Půlpán (Paťa)

Příloha 1 – Posudek_o_zdravotni_zpusobilosti_ditete_k_ucasti_na_zotavovaci_akci

Příloha 2 – potvrzení o bezinfekčnosti

SKAUTSKÝ TÁBOR 2016-vlčata

13.6.2016 admin_tom Vlčata No Comments

Share Your Thoughts