Pro rodiče

Vážení rodiče, nabízíme Vašim dětem všestranný smysluplný program. S námi zažijí dobrodružství, legraci, práci i zábavu. Budou odhalovat tajemství přírody i lidského společenství. Budou přemýšlet o hlubších hodnotách a někdy se dotýkat netušených horizontů.

Chceme přispět k tomu, aby se děti staly odolnými, zásadovými, aby uměly být prospěšné společnosti, ve které žijí. Aby věděly, že jejich životní cesta je převážně v jejich rukou a že záleží na jejich úsilí a práci na sobě. Aby jednou svět neměřily pouze přes peněženku…

Scházíme se jednou týdně na schůzce, jednou měsíčně vyrážíme na výpravu zpravidla do přírody. V létě pořádáme čtrnáctidenní tábor. Ty starší čekají lyžařské a vodácké akce. Někdy vyrážíme na mezinárodní skautská setkání do ciziny. Během roku pořádáme několik akcí pro veřejnost.

Pracujeme v oddílech podle věkových kategorií. Chcete-li nás kontaktovat, vyhledejte si příslušného vedoucího/vedoucí:

Věková skupina Přibližný věk Vedoucí oddílu Kontakt
Světlušky Děvčata 6 - 10 Jitka Melicharová melicharova.j@gmail.com