8. Klub OS Makom

Makom je místo, ale spíše místo v srdci. Proto jsme dali našemu společenství několika rodin a přidružených jednotlivců název Makom. Společně se setkáváme, podnikáme výpravy do zajímavých míst nejen naší země, realizujeme tvořivé zahraniční projekty, podporujeme život podle skautských hodnot, pomáháme přírodě i skautskému středisku.

Nyní se otevíráme novým zájemcům. Částečně proměňujeme strukturu i obsah programu. Věříme, že
s příchodem dalších zajímavých lidí získá společenství novou dynamiku a elán. Nabízíme tedy možnost zapojení do našeho společenství dalším otevřeným lidem. Děti jsou vítány.

Pokud byste se chtěli dozvědět více o rodinném skautingu Makom a nebo se přidat, neváhejte kontaktovat Simbu (Daniela Vychodila) na daniel.vychodil@centrum.cz nebo 774 682 362 .

• Červen obžínání v patronátním lese
  • 22. června brigáda v Šiškovicích
  • 20.- 27. července na kole až k moři či podél řeky